Х Відкритий конкурс читців «Із янголом на плечі»

16 грудня 2017р. ліцеїсти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця взяли участь в уже традиційному Х Відкритому конкурсі читців «Із янголом на плечі» на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.        Ліцейну команду очолила вчитель-методист Наталія Дорошкевич. Учасники традиційно підтвердили високий рівень володіння художнім словом. Вибрані поезії свідчили про хороший літературний смак. Ліцеїсти зупинили свій вибір на творах І.Малковича (Вакуленко Є. «Із янголом на плечі»), Йосипа Бродського (Ф.Кундаренко «Різдвяна зірка»), Ліни Костенко (Аджавенко Софія «Дзвенять у відрах крижані кружальця»), Івана Франка (Дегтярьова Є. «Сипле, сипле, сипле сніг»), Бориса Олійника (О.Федорова «Біла мелодія»).

 І традиційно представники нашого закладу вибороли призові місця, хоча це було надзвичайно важко, враховуючи рівень підготовки інших суперників у поетичному змаганні.

Вітаємо:

  • Федорову Олександру (11-Г клас), яка отримала найвищу нагороду – І місце, книгу і автограф І.Малковича;
  • Дегтярьову Єлизавету (11-Б клас) – ІІ місце;
  • Аджавенко Софію (9-Б клас) – ІІ місце;
  • Кударенко Фаїну (9-А клас) – спеціальний приз за вибір поезії і майстерність читання (одна з усіх учасників конкурсу, що приємно);
  • Вакуленко Євгенію (9-А клас) – подяка за виконання.

Подякою була відзначена праця вчителя-постановника, вчителя-методиста, викладача зарубіжної літератури та керівника літературної студії ліцею Наталії Вікторівни Дорошкевич за підготовку учнів до конкурсу.

Бажаємо нашим талановитим ліцеїстам та їхньому наставнику, керівнику літературної студії, творчої наснаги і успіху у подальшому вдосконаленню свого хисту.

Такі конкурси вчать любові до рідного слова, сприяють вихованню патріотизму, плеканню і підтримки традицій нашого народу.