НАУКА ДОБРОТИ

У передсвятковий час учні 9-А та 9-Б класів під керівництвом куратора 9-А класу, вчителя-методиста, вчителя зарубіжної літератури Дорошкевич Н.В. провели літературне свято під назвою «Наука доброти».

Наймолодші наші ліцеїсти подарували вдячним глядачам можливість поринути у світ глибокої задуми, рефлексії, замислитись над вічними цінностями, які сповідує наш навчальний заклад. Доброта, милосердя, гуманізм – про них йшлося на святі.

 Дев’ятикласники читали поезії англійською, польсько, французькою, німецькою, італійською, російської, рідною українською мовами, а також латиною, мовою світу медицини, яку вони почали вже вивчати в ліцеї.

Вразила глядачів і танцювальна композиція до твору «Вальс двадцятилітніх» у виконанні учнів 9-А класу Олександри Бєлої та Джупини Дениса, хореограф-постановник, майстер спорту Світлана Іванова.

У всіх поезіях йшлося про заперечення війни, осудження воєн, що несуть біль і страждання. У переддень свята Різдва, коли ми замислюємося про високе, згадуємо тих, кого вже немає з нами, діти надзвичайно емоційно декламували про бажання жити під мирним небом. Це лише маленька часточка великої данини пошани померлим.

 Наука доброти доступна кожному і необхідна кожному. 

 

                   Хай в кожну хату Новий рік

                   Несе добро и здоров'я наче криця

                   Нехай дзвенить дитячий сміх

                   Потріскує мороз і сніг іскриться

                   Ти двері щастю відчини

                   Нехай воно зайде у твою хату

                   Нехай казкові будуть сни

                   I серце на добро багате.